Muž desetiletí


Zcela mimořádně se letos uskuteční Muž desetiletí, který bude shrnutím a zábavnou
show za celých deset let Muže roku a to v Sále Josefa Čapka v Hronově  23. října 2009 od 19,00 hodin. Celý výtěžek bude věnován Speciálnímu pedagogickému centru a podpoří se i následná rehabilitace Martina Zacha.

Letošní záštitu nad touto akcí převzali ministr pro lidská práva Michal Kocáb, starostka města Hronova Hana Nedvědová, senátor Petr Pakosta, poslankyně Hana Orgoníková, starosta polského města Bielawa Ryszard Dzwiniel. Akce se zúčastní i hejtman Královéhradeckého kraje Lubomír Franc.

Pořadatelé jsou David Novotný za podpory města Hronova, Kulturního informačního střediska Hronov, Wiggo.cz, Renaty Říhové z Pardubic a Petry Jansové. 

 

Tento jubilejní Muž desetiletí bude zábavnou show, která bude ohlédnutím za celou dobu této soutěže. Soutěžit bude deset vítězů či vítězů, kteří byli na dalších místech. Při finále se utkají v disciplínách jako je představení, otázka z poroty, promenáda ve spodním prádle firmy XXL Europe – www.xxl-europe.cz. Na všechny Muže roku čeká mnoho hodnotných cen. Obléká je společnost XXL Europe. Celým večerem bude provázet Lucie Koňaříková-Salamé. Choreografie zajišťuje  Renata Říhová.

         

V porotě zasednou významné osobnosti z kulturního, společenského a politického života jako je 1. Česká vicemiss 2009 Tereza Budková, 2. Česká Vicemiss 2009 Zina Šťovíčková, Anife Ismat Hasan, Jiří Chum, Agáta Hanychová, Lucie Váchová, Jana Příhodová – z Nadačního fondu Novorozenec, Terezie Kašparovská, Uršula Kluková, Muž roku SR 2009 Peter Menky, Agáta Hanychová, Eva Čížkovská, Jana Bobošíková, Šárka Grossová, Lumír Olšovský, Vítek Havliš a další celebrity.

Během pátečního finálového večera vystoupí Heidi Janků, Světlana Nálepková,  Hana Křížková, Vlasta Horváth, David Deyl, Michaela Nosková, Ali Amiri, Kamila Nývltová, Marcela Březinová, Klára Kolomazníková, 4LaDies v podobě Šárky Vaňkové, Leony Černé a Terezy Zelinkové.

 

Soutěžící o Muže desetiletí:

 

1. Pokorný Tomáš, 3.Muž roku 2000, Pardubice, 28 let

 

2. Černý Martin, Muž roku 2001, Rokycany, 35 let

 

3. Filip Jaroslav, Muž roku 2002, Praha, 28 let

 

4. Hájek Karel, 2.Muž roku 2003, Praha, 30 let

 

5. Smetana Jan, 2. Muž roku 2004, Praha, 27 let

 

6. Kautský Eduard, Muž roku 2005, Litoměřice, 22 let

 

7. Semlbauer Jan, 2. Muž roku 2006, Beroun, 28 let

 

8. Obrusník Michal, 2.Muž roku 2007, Orlová, 26 let

 

9. Jech Miroslav, Muž roku 2008, České Budějovice, 28 let

 

10. Kauer Jakub, 2.muž roku 2009, Ústí nad Labem, 23 let

 

Generální partneři akce jsou: www.xxl-europe.cz, Star Invest s.r.o. realitní a kapitálové poradenství, hodinky Axcent of Scandinavia, umělec Milan Špaňo, Federal Cars Peugot Praha, kosmetika Bioderma, Proma Reha Česká Skalice – výrobce zdravotních lůžek, tradiční čínská medicína www.tcm-point.cz, Raif money group. 

 

Předprodej vstupenek: Informační centrum Hronov, nám. ČSA 500, tel. 491483646, Hronov.

 

          

 

David Novotný
hl. organizátor