Známe finalisty Muže roku 2013 !!


V Praze v oblíbeném podniku Cafe Cafe se uskutečnilo představení finalistů soutěže Muž roku pro letošní rok, celkem bude soutěžit dvanáct českých finalistů na letošní titul soutěže Muž roku ČR. Celým slavnostním večerem bude 23.srpna v Náchodě moderovat Eva Decastelo, Monika Marešová a Lukáš Hejlík. Pořadatel akce David Novotný je s letošním výběrem velmi spokojený, myslím, že to bude silný ročník a kluci mi připadají velmi v pohodě, těším se co ukážou dodává David Novotný.

Jako první dorazila do Cafe Cafe i přes nepřízeň počasí Michaela Dolinová, já naštěstí bydlím mimo záplavovou oblast. Je mi líto těch lidí, co je to postihlo, hlavně v menších městech, dávají to roky dohromady, a za chvíli to mají pryč smutným hlasem říká Dolinová.

Eva Decastelo se Štěpánkou Decastelo dorazily spolu se zpěvačkou Eki, která na finálovém večeru zazpívá. Zpěvačce Eki ve svém klipu vystupoval syn Lucie Bílé Filip, jsme kamarádi tvrdí Eki, která je nadějnou osobností v hudebním průmyslu. Štěpánka Decastelo říká, asi si uděláme s Evčou brigádu a půjdeme až voda opadne někomu pomoci, protože si myslím, že je to správné a nevíme, kdy se toto může přihodit nám, vezmu si belík a hadr a půjdu jim pomoci odhodlaně říká Štěpánka Decastelo.

Monika Marešová dorazila i když má vytopenou zahradu, pořadatel David Novotný mi slíbil, že přijdou ke mně finalisté na brigádu, tak jsem na to zvědavá, a začala laškovat s jedním z finalistů Lukášem Dacíkem, který je i hasičem. Bude to mé prpvní velké moderování akce a moc se na to těším dodává Monika Marešová.

Lukáš Hejlík dorazil z Brna, jel jsem několik hodin, ale jsem tady, Eva Decastelo laškovala s Lukášem o knížkách, jakou knížku čteš v současnosti ? Ptala se Eva, to ti neprozradím, Lukáš Hejlík se objevil s krásnou blondýnou, že by nová přítelkyně ?

Míša Nosková přijela ze Štěchovic, bylo to strašné, museli jsme v noci pomáhat sousedům, a budou i nás evakuovat, hlavně jsem měla strach o rodinu a malou Elišku, raději jsem ji dovezla babičce strachovala se Nosková o holý svůj život.

Kamila Nývltová se vyzbrojila do rozbouřené Prahy žlutou pláštěnkou a gumáky. Je to hrůza, u nás ve Rtyni v Podkrkonoší naštěstí jsme v pořádku dodává Kamila Nývltová, které se líbí černovlasí kluci, proto mám i takového přítele a svého favorita jsem si již vybrala dodává Kamila Nývltová.

Yvetta Blanarovičová dorazila se zpožděním, tekla nám doma voda, pomáhala jsem i sousedům dodala Yvetta, která má ráda u muže charisma, spíše než vzhled, mám ráda i mladší muže, kteří mě dokážou oslnit a jsou akční v životě doplnila Yvetta představu o svém chlapovi.

Pod taktovkou Renaty Abtové z Gaan dorazili olympionici z K4 Jan Štěrba a Daniel Havel, my se připravujeme na závody, klukům bychom dali taky pořádný trénink pochlubili se olympionici. Martin Gardavský, 2.nejkrásnější Muž světa poradil klukům, jak se chovat, co dělat, aby byli úspěšní jako on, která je jeden z nejvíce žádaných modelů na přehlídky i na reklamu.

Jan Bendig jeden z nejúspěšnějších ze Superstar nyní má dětský program se zpěvačkou Veronikou Mertovou. Je toho nyní hodně, vystupuji v muzikálu Superstar Company, natáčím desku, chtěl bych mít pořad v televizi, mám kvalitní management a jsem spokojený v životě dodává Jan Bendig, který přišel okoknout hezké kluky jako finalisty Muže roku.

Finálový večer se uskuteční 23.8.2013 v Náchodě v Městském divadle Dr. J. Čížka za účasti řady celebrit, záštitu přijal starosta města Náchod Jan Birke či hejtman Královéhradeckého kraje Lubomír Franc. Výtěžek bude věnován vítězovi Martinovi Zachovi na jeho rehabilitaci, Stacionáři Nona a Ústavu sociálních věcí v České Skalici.Český vítěz poletí opět prezentovat Českou republiku na soutěž Mister International na podzim do Indonésie, další vítězové poletí na Manhunt International a Mister Universe.

 

 

Seznam finalistů soutěže Muž roku 2013

Městské divadlo Dr. J. Čížka v Náchodě 23.8.2013

Česká republika

1. Jakub Němeček

Fitnes trenér, 23 let, Louny,  Výška 180

2. Filip Tušer

barman, 25 let, Praha, Výška 182

3. Antonín Beránek

student,  23 let, Brno, Výška 185

4. Jakub Černý

student, 22 let, Most, Výška 185

5. Ondřej Petrák

Fotbalový manažer, 29 let, Nová Ves pod Pleší - Dobříš, Výška 190

6. Tomáš Barthell

student, 23 let, Cheb, Výška 194

7. Adam Nitschmann

student, 21 let, Ostrava, Výška 189

8. Vojtěch Zvěřina

Finanční konzultant, 22 let, Praha, Výška 187

9. Jakub Kaplan

automechanik, 28 let, Vysoké Mýto, Výška 184

10. Lukáš Částka

student, 24 let, Moravská Třebová, Výška 183

11. Václav Jach

student, 23 let, Ostrava, Výška 182

12. Lukáš Dacík

student, 22 let, Vlčnov, Výška 180Fotogalerie: Tiskovka Muž roku 2013


346 fotografií v galeriiNásledující stránka