První Muž roku a Mister International se setkali ! Jak vypadá první Muž roku ! Je tomu patnáct let co vyhrál !


Dříve než zavítal na další svou cestu, setkal se ve Valorii nejkrásnější muž světa Mister International José Anmer Paredes s Jiřím Váchou, historicky prvním Mužem roku. Po celou dobu pobytu, dělal Josému doprovod vítěz Muže roku 2011 a druhý nejkrásnější muž světa Martin Gardavský.

Setkání strávili na zahrádce v restauraci Valoria pod Pražským hradem. Všichni společně probírali, jak nyní soutěž Muž roku probíhá. José se svěřil o svých cestách po celém světě a prozradil, co mu vítězství přineslo. To Jiří Vácha se stal čerstvým tatínkem a v současné době má firmu, která zásobuje fittnes centra jejich výrobky a doplňky.

Jiřímu je nyní 38 let a má rodinu. „Moc rád vzpomínám na první ročník. Byl jsem mladý kluk, a soutěž byla spíše regionální. Dostal jsem pár cen, ale vítězství mi tenkrát trochu pomohlo v modelingu, ale to je již patnáct let,“ dodává s úsměvem první Muž roku Vácha.

K setkání se posléze přidal i Jan Pippinger, jenž letos na Muži roku obsadil druhé místo. Dorazil l z Chomutova a vyzvídal na na Josém informace ohledně mezinárodní soutěže.

„V České republice se mi líbí. Ochutnal jsem Pivo Primátor a byl si zacvičit ve World Classu, protože soutěž Mister International je také o tom vypadat pořád fit a být v pohodě,“ dodává José. V Restauraci Valoria si Paredes pochutnal na svíčkové s karlovarským knedlíkem a jako dezert byla čokoládová pěna MOUSE. Poté si prohlédl Pražský hrad a odletěl na další cestu do Singapuru.

„Bylo to tady krásné a kluci jsou výborní. Myslím si, že Tomáš Dumbrovský má šanci uspět na mezinárodní soutěži,“ věří Mister International José Paredes.

„Jsem rád, že k nám zavítal a musím říct, že po celý pobyt byl velmi příjemný a pohodový. Rád si na něj vzpomenu. Josému se také moc líbilo auto JEEP, ve kterém jezdil. Pořád se mě ptal, jak je možné si ho odvézt sebou,“ prozradil pořadatel soutěže Muž roku David Novotný.

A jak dodává Martin Gardavský: „José určitě zase přiletí velmi se mu zde líbilo.“

David NovotnýFotogalerie: Muž planety v ČR 2014


34 fotografií v galeriiNásledující stránka